ups slovenija sledenje

news1 copia

news1 copia

LOKALNE VOLITVE 2.KROG - YouTube

V Sloveniji so potekale sedme lokalne volitve v zgodovini države. Na 3.200 voliščih je lahko 1,7 milijona volilnih upravičencev izbiralo, kdo bo vodil katero od 212 občin. Med mestnimi občinami bodo, kot kaže, župana dobili v Ljubljani (Zoran Janković), Celju (Bojan Šrot), Murski Soboti (Aleksander Jevšek), Novem mestu (Gregor

(IZ MINUTE V MINUTO) Lokalne volitve 2018 (2. … lokalne volitve 2 krog rezultati

(IZ MINUTE V MINUTO) Lokalne volitve 2018 (2. krog): Polom Marjana Šarca: LMŠ, stranka, ki vodi vlado, nima niti enega župana, vladna koalicija jih ima skupaj z Levico samo 8,9 odstotka!!

Rezultati drugega kroga županskih volitev 2018 | … lokalne volitve 2 krog rezultati

PoudarkiZoran Janković je veliki zmagovalec v Ljubljani. V Mariboru se bosta v drugem krogu pomerila Andrej Fištravec in Franc Kangler. V Kopru je že v prvem krog

(IZ MINUTE V MINUTO) Lokalne volitve 2018 (2. …

Lokalne volitve; Referendumi. Aktualno Zakonodaja Pogosta vprašanja. O komisiji Delo komisije Medijsko središče Kontakt. Informacije javnega značaja Izjava o dostopnosti Pravno obvestilo | Avtorji Piškotki. Republika Slovenija Državna volilna komisija Slovenska cesta 54 1000

Rezultati 2. kroga lokalnih volitev 2018: takšen je lokalne volitve 2 krog rezultati

Lokalne volitve Šmarješke Toplice: glas prednosti za Hribarja, na enem od volišč bodo volili znova #video. Občinska volilna komisija v Šmarjeških Toplicah je danes zvečer priznala še en glas županskemu kandidatu Marjanu Hribarju,

Lokalne volitve 2018

LOKALNE VOLITVE 2018. Drugi krog: Volivci izvolili le 11 starih županov. Ljubljana, 02.12.2018, 17:55 | Posodobljeno pred enim letom. PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min. AVTOR. Danijela Levpušček / KOMENTARJI. 55. V Kopru smo bili priča najbolj napeti volilni tekmi, ki še ni končana, čeprav je Aleš Bržan že slavil.

Vzorčna fotografija: Lokalne volitve 2018 Objavljamo uradne rezultate 1. kroga lokalnih volitev. Glede na to, da nobeden od kandidatov za župana v 1. krogu ni dobil potrebne večine (več kot 50% oddanih glasov), bo izveden še 2. krog glasovanja in sicer v nedeljo 2. decembra 2018 .

Drugi krog: Volivci izvolili le 11 starih županov - …

Zakaj mag. Borut Dolanc kandidira za župana Trbovelj ?

MMCživo: V drugem krogu se je poslovilo več …

Prva stran Lokalne volitve Občinska volilna komisija Občine Sežana objavlja poročila o izidu 2. kroga volitev za župana dne 2.12.2018 POROČILO O IZIDU VOLITEV ŽUPANA V OBČINI SEŽANA - DRUGI KROG, DNE 02.12.2018

Državna volilna komisija

Maribor 2. v živo spored mali oglasi. 2. december 2018 ob 19:38 Maribor Lokalne volitve. Spremljajte 2. krog županskih volitev na Radiu Maribor Foto: BoBo Kangler je dejal, da se karte v drugem krogu volitev vedno premešajo na novo. Foto: MMC RTV SLO.