radgonski kot

news1 copia

news1 copia

Izrael nogomet, izraelska liga rezultati uživo, …
Slovenska nogometna reprezentanca je v Stožicah s 3 : 2 premagala Izrael in skočila na drugo mesto skupine G, ki po zaključku kvalifikacij vodi na EP 2020. Po vodstvu Slovenije v prvem polčasu, ko je zadel Benjamin Verbič, so Izraelci na začetku drugega polčasa povedli preko Zahavija in Dabburja, a so naši nogometaši zrežirali preobrat in v 90. minuti je z drugim zadetkom na

NZS – Nogometna zveza Slovenije
Kar 83 odstotkov sodelujočih v anketi vas je prepričanih, da bo reprezentanca Slovenije premagala Izrael. Slovenska vrsta je na lestvici Mednarodne nogometne zveze 63., Izrael pa je 84. V skupini G po petih tekmah vodi Poljska z 12 točkami, sledi Avstrija z devetimi, Slovenija in Izrael imata po osem točk, Severna Makedonija jih je zbrala

Nogomet - RTVSLO.si
Gledaj nogometne utakmice uživo. Besplatan live stream preko računala ili mobitela. Gledaj utakmice MaxTV Prva HNL, Liga Prvaka, Europska Liga, Srpska Liga, BiH Premijer Liga, FA Premier Liga, Seria A, La Liga, Bundesliga, Liga Secunda, Seria B. Uživo nogomet utakmice reprezentacije Svjetsko Prvenstvo, Europsko Prvenstvo, Kvalifikacije, Liga Nacija, Kopa Amerika (Copa América).

Nogomet: Danes zvečer Slovenija – Izrael – Istrijan.si
O portalu. Vsi športni prenosi v živo na slovenski kanalih. Preizkusi brezplačno mobilno aplikacijo. TV Spored

Slovenija bi "morala" Izrael premagati že spomladi v Hajfi, a se je končalo z 1:1. Čeprav je Kek omenjal večje posege v začetno postavo, je za nocojšnjo tekmo naredil le eno (pričakovano) spremembo: namesto Jureta Balkovca se je vrnil Bojan Jokić, ki proti Poljski zaradi kartonov ni igral, vendar je kapetana po prvem polčasu zaradi poškodbe spet zamenjal Balkovec.

Slovenija pripravljena na Izrael – Slovenski …
nogomet slovenija izrael Že prvi dnevi po koncu jesenskega dela PLTS nakazujejo, da bo zimskim premor izjemno pester. Dogajanju v klubih lahko sledite tudi na tem mestu, kjer bomo kronološko zbrali vse novice o prestopih, podaljšanjih pogodb, pripravljalnih tekmah in drugem dogajanju med tekmovalnim premorom.

Slovenci po izjemnem preobratu do zmage proti …
Spremljajte vse aktualne dogodke iz slovenske in tujih nogometnih lig, reprezentančnega dogajanja, Lige prvakov. Izidi v živo in Nostradamus.

Junak večera Verbič: Letvica je visoko, kar smo …
Pomoć: Nogomet rezultati uživo na Rezultati.com - Izrael nogomet, izraelska liga livescore. Prilagodljivi rezultati uživo: Izrael nogomet, izraelska liga + preko 1000 drugih nogometnih liga i kupova. Jako brzi (UŽIVO) rezultati, trenutni i konačni.

Slovenska nogometna reprezentanca je septembrski del kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2020 končala z odliko. Dobila je vseh šest točk, za zmagi z 2:0 proti Poljski in s 3:2 proti Izraelu, in drugo mesto v skupini G. Selektor Matjaž Kek pa je dobil tudi najlepše možno darilo za rojstni dan.