artistassinfronteras.es

Planica rezultati 2017

Spanish Catalan Chinese (Simplified) Danish English French German Irish Italian Japanese Polish Portuguese Romanian Russian Swedish

 

 

. . . Bienvenidos a la Comunidad     "Que de voz al arte quien lo c...

 

news1 copia

slovenske žečeznice

zakaj ne dobis prve menstruacije

izpitni center za slovenščino kot drugi tuji jezik

slovenske pesmi 2016

volitve maribor rezultati

maraton ljubljana 2016 rezultati

kje je zapisana filmska zgodba

kje kupiti etf

prijatelji so kot zaklad ki najde ga vsak sam

telo kot dokaz

Leer más...

   
news1 copia
Leer más...

   
news1 copia

Planica 2017 | Planica planica rezultati 2017

14.10.2017: Cerknica : 3x3 Piran: 58 : 24: 14.10.2017: Postojna : 3x3 Piran: 38 : 34: 11.11.2017: Vrhnika : 3x3 Piran: 63 : 23: 11.11.2017: 3x3 Piran : Cerknica: 18 : 61

Rezultati 2017/18 - 3x3 Piran

14.10.2017: Cerknica : 3x3 Piran: 58 : 24: 14.10.2017: Postojna : 3x3 Piran: 38 : 34: 11.11.2017: Vrhnika : 3x3 Piran: 63 : 23: 11.11.2017: 3x3 Piran : Cerknica: 18 : 61

Planica 2017, nedelja, posamična tekma - … planica rezultati 2017

Kraj tekmovanja: Planica Datum tekmovanja: 26.2.2017 Žirija tekmovanja: Podatki o tekmovanju: Tehnični delegat: Pomočnik TD: Vodja tekmovanja: Klemenčič Dejan Fefer Borut Matjaž Franci Oblika tekmovanja: Tehnika teka: Zrak: -2°C Šprint Klasično Sneg: -3°C Pokal Geoplin v sprintu za vse kategorije REZULTATI ŠPRINTOV CCE - Cicibanke

Planica 2017: vzdušje na petkovi tekmi in rezultati - …

Kontakt. TIMING Ljubljana, društvo za izvedbo športnih programov; Staničeva ulica 41, 1000 Ljubljana; ID za DDV: SI17482992, Matična št.: 5453968000

Rezultati – Taležlauf 2017

Petrovič Bor ND Rateče - Planica 75 Einhauer Nejc 7. Zupan Luka NŠD Medvode 61 Trojer Pavel 6. Einhauer Nejc TSK Triglav Kranj 86 Torkar Gašper 9. Pekovec Gašper SD Bohinj 72 Marič Tevž 8. Omejc Aljaž ŠD Gorje 10. Erlah Enej ND Rateče - Planica 11. Marič Tevž SD Bohinj 14. Torkar Gašper TSK Bled 15. Bačnar Vid ND Rateče - Planica 12.

Rezultati izbora izvajalcev programa ZŽS 2017-2018 … planica rezultati 2017

Petrovič Bor ND Rateče - Planica 75 Einhauer Nejc 7. Zupan Luka NŠD Medvode 61 Trojer Pavel 6. Einhauer Nejc TSK Triglav Kranj 86 Torkar Gašper 9. Pekovec Gašper SD Bohinj 72 Marič Tevž 8. Omejc Aljaž ŠD Gorje 10. Erlah Enej ND Rateče - Planica 11. Marič Tevž SD Bohinj 14. Torkar Gašper TSK Bled 15. Bačnar Vid ND Rateče - Planica 12.

REZULTATI ŠPRINTOV - Timing Poljane

ČLANI: Kraj: Ime tekme: Datum: Uvrstitev: SAMEC MATEVŽ: Planica DP: DP: 27.12.2017: 21. mesto : Kranj : 29.12.2017: 7. mesto : Ljubno : 8.2.2018: 2. mesto : Kranj

REZULTATI ŠPRINTOV - Timing Poljane

Rezultati izbora izvajalcev programa ZŽS 2017-2018 Na javni razpis, je do predpisanega roka, prispelo 198 vlog prijaviteljev.Razpisna komisija je, v skladu z merili iz razpisne dokumentacije, popolne vloge ocenila in jih izbrala 155, ki jih je podala direktorju Zavoda za šport Republike Slovenije Planica za izbor.

Rezultati | Planica planica rezultati 2017

Veliki finale finala svetovnega pokala v smučarskih skokih in poletih za sezono 2106/17 se je v Planici zaključil z eno serijo v konkurenci. Stefan Kraft je z 250 metri postavil nove rekorde, odlično so leteli tudi naši orli. Najboljši je bil Peter Prevc na 6. mestu, Jurij Tepeš je bil 8.Finale planiškega praznika vsako leto znova pomeni tudi finale sezone svetovnega pokala v

REZULTATI ŠPRINTOV - Timing Poljane

Rezultati. Rezultati – Taležlauf 2012; Rezultati – Taležlauf 2013; Rezultati – Taležlauf 2014; Rezultati – Taležlauf 2015; Rezultati – Taležlauf 2016; Rezultati – Taležlauf 2017; Rezultati – Taležlauf 2018; Rezultati – Conditus Taležlauf 2019; Galerija. Conditus Taležlauf 2018; Conditus Taležlauf 2019; Kontakt

Rezultati izbora izvajalcev programa ZŽS 2017-2018

September, 2017 Na javni razpis, je do predpisanega roka, prispelo 198 vlog prijaviteljev . Razpisna komisija je, v skladu z merili iz razpisne dokumentacije, popolne vloge ocenila in jih izbrala 155 , ki jih je podala direktorju Zavoda za šport Republike Slovenije Planica za izbor.

Rezultati | Planica

1936 Sepp Bradl 1975 Toni Innauer 1975 Willz Purstl 1976 Hans Wallner 1977 Reinhold Bachler 1979 Armin Kogler 1980 Hubert Neuper 1986 Ernst Vettori 1987 Andreas Felder 1992 Andreas Felder 2008 Gregor Schlierenzauer (2x) 2009 Gregor Schlierenzuaer 2011 Gregor Schlierenzuaer 2012 Martin Koch 2013 Gregor Schlierenzauer 2014 Daniela Iraschko-Stolz (2x) 2017 Stefan Kraft (2x)

TIMING Ljubljana planica rezultati 2017

01.04.2017: Plama Pur beli : 3x3 Piran: 24 : 37: 01.04.2017: Izola : 3x3 Piran: 19 : 41: 22.04.2017: Plama Pur beli : 3x3 Piran: 33 : 36: 22.04.2017: Izola : 3x3 Piran

Rezultati izbora izvajalcev programa ZŽS 2017 …

Planica 2011 - nedelja, 20.3.2011 - Veselje v areni Planica 2011 - nedelja, 20.3.2011 - Podelitev nagrad Planica 2011 - sobota, 19.3.2011 - Slovenski orli tretji ekipno

Rezultati 2017/18 - SSK Ljubno BTC

01. Robert Kranjec, SLO 02. Rune Velta, NOR 03. Martin Koch, AVT. 01. Avstrija 02. Nemčija 03. Slovenija

Leer más...

   

Banner

portada_formatoestructura copia

El catálogo

Sí, te verán más!


Videoteca

 




¿Acepta HTML?
GRATIS. Recibirás toda la información, revistas, catálogos, eventos...

.

pordonde copia

Lanza la botella para que la cojan brazos amigos.


Más info...

artistasdestacados

Destaca tu arte...

Servicios y soluciones para artistas.

Más info...


pordonde copia

amigosbanner2 copia


Publicidad

refugi copia

¿Quién está en línea?

Tenemos 1 invitado conectado(s)

Port Abric

portabric1

Participa en el Premio

MÁS INFO

Publicidad

publipetit5

Publicidad

publipetit3

Publicidad

publipetit2

Publicidad

publipetit1




 

 

 

Estás aquí: Inicio