news1 copia

news1 copia

Rokomet (Ž) - evropsko prvenstvo: Slovenija : …

slovenija francija rokomet
Rokomet (Ž) - evropsko prvenstvo: Slovenija : Francija, prenos iz Herninga Rokomet. RTV SLO2. Evropsko prvenstvo v rokometu za ženske bo od 3. do 20. decembra gostila Danska. Po prvotnem načrtu bi del prvenstva odigrali tudi na Norveškem, pa se je ta organizaciji zaradi pandemije odpovedala. Slovenija bo nastopala v skupini A skupaj z gostiteljico Dansko, Francijo in Črno goro. Za

RZS - Rokometna zveza Slovenije

Slovenija je doživela drugi poraz na evropskem prvenstvu na Danskem. Po petkovem porazu proti domači reprezentanci jo je danes na kolena spravila še branilka naslova Francija. Njeno napredovanje v drugi del tekmovanja bo znano po razpletu današnje tekme med Dansko in Črno goro, predvsem pa po torkovi tekmi zadnjega kroga v skupini A proti Črni gori.

Izključitve: Slovenija 10 minut, Francija 16 minut, sedemmetrovke: Slovenija 2 (4), Francija 4 (5). Zaostanek z 2:9 v 16. minuti proti Francozinjam ni bil obetaven začetek slovenskih rokometašic. Na drugi tekmi v skupini A evropskega prvenstva so bili apetiti okrepljene slovenske vrste spet veliki.

EP v rokometu: Francozinje višje, močnejše, boljše

Rokomet na mivki; Kontakt; Leskoškova 9e; SI-1000 Ljubljana +386 1 547 66 22; office@rokometna-zveza.si; 2016 AV Studio

Rokomet: Evropsko prvenstvo 2020 - rezultati, …

Letošnje evropsko prvenstvo v rokometu med 9. in 26. januarjem na Švedskem, Norveškem in v Avstriji bo prvi turnir organiziran v treh državah in prvič bo na njem nastopilo kar 24 reprezentanc. Med njimi je tudi Slovenija, branilci naslova pa so Španci. Več informacij

Spletni prenos v živo - vŽIVO.si - livestream.si

Evropsko prvenstvo 2020 na Scoreboard.com. Ta stran je o Evropsko prvenstvo 2020, (Rokomet/Evropa). Če iščete rezultate drugega turnirja z imenom Evropsko prvenstvo, prosim izberite vaš šport na vrhu menija ali kategorijo (država) na levi strani.

Velik skalp Slovencev, ki so utišali nabito polno …

FlashScore.com ponuja spremljanje rokometnih izidov v živo in končne rezultate za več kot 100 rokometnih lig in turnirjev. Rokomet v živo, rezultati polčasov, končni rezultati, ligaške lestvice.

Francozinje povozile Slovenke, ki imajo še vedno vse …

Rokomet. SP v rokometu 2021. 1. NLB liga. 1. B liga (M) 1. A liga (Ž) Liga prvakov. Liga prvakinj. Kodrin premagal "korono" in se pridružil reprezentanci. 4. Cilj je vrnitev Krima na pota stare slave. 15. Oglas. RTV 4D . Avdio / Video. Nazaj. Naprej. 01:09 Slovenija v nedeljo še enkrat z Nizozemsko. 01:55 Vranješ zadovoljen le z igro v drugem polčasu. 01:52 Slovenski rokometaši odlično

Svetovno prvenstvo v rokometu 2021 - Wikipedija, …