lavylites slovenija

news1 copia

news1 copia

Najbolj gledana tekma na evropskem prvenstvu v …

Lestvica: 1. Španija 10 točk, 2. Slovenija 7, 3. Črna gora 7, 4. Belorusija 6. PREGLED DOGAJANJA V ŽIVO. 21:48. Hvala za vašo pozornost. Z nami bodite že v nedeljo, ko nas ob isti uri (19.20) na Kanalu A in VOYO čaka še ena pomembna tekma v boju za SP 2019 proti Črni gori! Z …

Španija Slovenija rezultati v živo, video prenosi in …

tekma slovenija španija Spletni prenos v živo ali livestreaming je storitev video snemanja in pretakanja vsebine v realnem času v svetovni splet.

Karate zveza Slovenije – Novice, rezultati, aktualno

1545d V ŽIVO: Tekma visokega tveganja Žurnal24; 1545d Ob 21. uri: Španija - Hrvaška RTV Slovenija; 1545d Nov udar hrvaških huliganov v 30. minuti tekme s Španijo? Delo; 1545d Rdeč alarm v St. Etiennu: Znana minuta, kdaj bodo udarili hrvaški huligani Siol.net; 1545d Novi šok iz Hrvaške: Napad se bo zgodil po 30. minuti Slovenske novice

Spletni prenos v živo - vŽIVO.si - livestream.si

254: Grčija: 0 : 0: Slovenija: Sreda, 18.november 2020: UEFA Liga narodov 2021: Več informacij : Grčija: 0 : 0: Slovenija: Sreda, 18.november 2020 | UEFA Liga

Španija, no pasarán, to je Slovenija! - Delo

18. TOP TEN turnir v Zagrebu. 02.12.2020. V soboto 28.11.2020 je v Zagrebu potekal mednarodni turnir 18. KARATE FEST TOP TEN. Organizator letos povabil 11 odličnih karateistk, …

Pod drobnogledom Uefe tudi tekma Turčija - …

Ref A: 56DF12695412477CADF35EC37CD66D19 Ref B: DUS30EDGE0410 Ref C: 2021-01-12T21:07:50Z

Nogomet Španska liga (Primera Division) - …

Tekma se je začela s hitrim tempom, a neučinkovito igro v napadu, saj sta reprezentanci zgrešili po tri mete, nato pa je prvi koš na tekmi v drugi minuti dosegel Uroš Slokar. Slovenci so v četrti minut dvoboja povedli s 4:2, Španci pa so odgovorili z delnim izidom 7:0 (9:4). V nadaljevanju sta Španija in Slovenija večino svojih

Hladen tuš v Stožicah: Španija zlahka opravila z …

Najvišja gledanost prav pred koncem tekme SlovenijaŠpanija. Glede na podatke AGB Nielsen Media Research in panelni vzorec 450 gospodinjstev s starostjo 4+ let in gledanostjo znotraj istega dne na TV Slovenija 2 med 9.1.2020 in 26.1.2020, je tekma Slovenija – Španija imela 13% rating oz. 246.000 gledalcev in 29% delež gledalcev, ki so v petek 24.1.2020 gledali televizijo.

Kekovi Sloveniji vroč sosedski derbi s Hrvaško | …

tekma slovenija španija Lahko si ogledate tekmo med Španija proti Slovenija v živo, če ste registrirani član bet365, vodilno spletno stavno podjetje, ki letno pokriva več kot 140.000 športnih dogodkov stavami v živo. Če je ta tekma pokrita s spletnim tekom v živo, lahko gledate rokomet tekmo Španija proti Slovenija, na bet365 in na na vašem telefonu iPhone